Theme by Kran

1/25/2016

Podsumowanie grudnia

Witajcie kochani!
Przed Wami trochę spóźnione podsumowanie grudnia :D


"Dynastia miziołków"


Książka, która poprawiają mi humor w każdej chwili.
Nawet mi nie mówcie, że jej nie czytaliście?!
Zacznijmy od tego, że Miziołek ma 12 lat, chodzi do szóstej klasy. Nie jest typem buntownika, egoista. Jest po prostu normalnym chłopcem, który na codzień spotyka się z przygodami w szkole.
Jego rodzina NIE JEST NORMALNA. Nie, nie chodzi tu o patologie. Po prostu oni tak się głupio zachowują, że nieraz pokładałam się ze śmiechu. 
Mizioł ma pełno ziomków. Piromana, Klaksona, Kuczmierowskiego i wiele innych. Ale najbardziej szaleje za Beatką. Tak serio to Beata, ale wolę zdrobnienia. Beacia ma rude włosy i piegi. Jak to kochać rudego? Czytaj więcej
"Zmierzch"

Książka zaczyna się niewinnie. Siedemnastoletnia Isabella Swam nie chce dłużej mieszkać z mamą, wobec tego wybiera się do Forks, do taty Charliego. Dodam, że Bella jest szczupłą, drobną, bladą osóbką, więc pewnie każdy jest przekonany, że nikt nie zwróci na nią uwagi. Uh, już boję się powiedzieć co będzie dalej 😂
Bel idzie normalnie do szkoły, poznaje pierwszych kolegów, Mike'a Jessicę, Tylera, mogłabym wymieniać bez końca, ale najważniejsza postacią są tu Cullenowie, konkretnie EDWARD Cullen. Cała rodzina jest nietypowa, ba, nawet dziwna. Posiadają oszałamiający wygląd, nie zwracają uwagi na innych. Ciekawość Belli nie daje spokoju, więc postanawia coś się o nich dowiedzieć. Ku jej zdziwieniu siedzą razem na biologii. Edward dziwnie się zachowuje, zaciska pięści, siedzi jak najdalej od niej, lecz główna bohaterka... Czytaj dalejTag książkowy "Nadchodzi zima"

ŚNIEG - Kiedy spada na ziemię świat od razu robi się piękniejszy, ale gdy sypie zbyt długo, zaczyna być dla nas uciążliwy i denerwujący. Książka, o której zmieniłem zdanie podczas czytania to... Czytaj dalejLBA #4 
Czytaj więcej


To by było na tyle grudniowych postów. Jak widać święta zrobiły swoje bo pojawiły się tylko dwie recenzje książek, tag i LBA. Wy chyba także odczuliście ten brak aktywności z naszej strony.
Postaramy się być aktywne częściej, i dołożymy wszelkich starań, żeby nasze recenzje były coraz lepsze :)


Życzę Wam wszystkiego dobrego w nowym roku,
a przede wszystkim więcej książek!!!

NekromantkaPS. Już drugi raz w roku biorę udział w akcji "PRZECZYTAM 52 KSIĄŻKI W CIĄGU ROKU", Was oczywiście serdecznie zapraszam do wzięcia udziału i dzielenia się swoimi opiniami/zdjęciami książek :)

2 komentarze:

  1. Nie czytałam książki "Zmierzch", ale słyszałam, że jest świetna.

    Pozdrawiam,
    nataa-natkaa.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Dynastia miziołków! :D Pamiętam jeszcze spotkanie z autorką - przyznam, że książka świetna, naprawdę poprawia humor :D I jeszcze "Dziennik cwaniaczka"

    OdpowiedzUsuń